"Громадянське суспільство України: сучасний стан і перспективи впровадження європейських стандартів взаємодії з державою". Збірник матеріалів міжнар. наук.-практ. конференції

Поділитися:

bookЗбірник містить тексти виступів учасників міжнародної науково-практичної конференції «Громадянське суспільство України: сучасний стан і перспективи впровадження європейських стандартів взаємодії з державою», організованої Національним інститутом стратегічних досліджень і присвяченої проблемам державно-громадської взаємодії в умовах політичної модернізації України. Обговорено широке коло питань, пов’язаних із сучасним станом соціальної активності та самоорганізації громадян України в контексті забезпечення й захисту прав і свобод людини та громадянина, взаємодії держави з організованим суспільством способом забезпечення відкритості та прозорості діяльності органів державної влади, встановлення рівноправного діалогу з громадськістю.


Розраховано на представників органів державної влади та громадських об’єднань, науковців, викладачів, аспірантів, усіх, хто цікавиться проблемами розвитку громадянського суспільства в сучасній Україні.