"Енергетична стратегія як інструмент політики енергетичної безпеки". Збірник матеріалів науково-практичної конференції

Поділитися:

Збірник містить тексти виступів учасників науково-практичної конференції «Основні засади, завдання й механізми реалізації політики енергетичної безпеки», проведеної 23 грудня 2014 р. Національним інститутом стратегічних досліджень. Висвітлено проблеми й перспективи забезпечення енергетичної безпеки України в сучасних умовах, стан і механізми реалізації державної політики в цій сфері. Проаналізовано теоретичні засади та практику формування енергетичної стратегії України як довгострокового механізму реалізації політики енергетичної безпеки.


Збірник також містить проект Енергетичної стратегії України на період до 2035 року, розроблений авторським колективом у складі працівників НІСД, НАН України, інших наукових закладів і профільних експертів з усіх видів діяльності у сфері паливно-енергетичного комплексу.


Розраховано на представників органів виконавчої влади, науковців, фахівців у галузі енергетики й сфері державного управління, викладачів вищих навчальних закладів та експертів з енергетичної безпеки.