Зміна клімату: наслідки та заходи адаптації

Поділитися:

Досліджено глобальні тренди зміни клімату, що є однією з найбільш актуальних загроз із довгостроковим негативним впливом на населення, навколишнє середовище та економіку.

Проаналізовано вплив глобальної зміни клімату на земельні ресурси, сільське господарство, лісове господарство, водні ресурси, енергетику, інфраструктуру, біорізноманіття, здоров’я населення, надзвичайні ситуації. Досліджено міжнародний досвід адаптації до зміни клімату і можливості його застосування в умовах України. Надано рекомендації органам державної влади щодо удосконалення державної політики у сфері адаптації до глобальної зміни клімату в Україні.

Розраховано на експертів, науковців, фахівців у галузях екології, економіки, соціального розвитку та національної безпеки, державних службовців, представників громадських організацій та окремих громадян, усіх, хто цікавиться проблемами зміни клімату, а також може стати у нагоді під час розроблення та ухвалення нормативно-правових актів, що регулюватимуть правовідносини у цій сфері.

Фото: freepik.com

 

Повний текст аналітичної доповіді: