Експерти НІСД взяли участь в обговоренні проєкту Концепції державної політики щодо досягнення силами оборони України цілей, визначених у Програмі діяльності Кабінету Міністрів України

Поділитися:

20 лютого 2020 р. завідувач відділу оборонно-промислової та військово-технічної політики НІСД Олександр Шершаков та головний консультант, доктор військових наук Володимир Шемаєв взяли участь у круглому столі з обговорення проєкту Концепції державної політики (далі – Концепції) щодо досягнення цілі 15.2 (нові спроможності сил оборони України, що відповідають військовим критеріям членства України в НАТО), яка визначена у Програмі діяльності Кабінету Міністрів України.

Круглий стіл було проведено на базі Центрального науково-дослідного інституту озброєння та військової техніки Збройних Сил України (далі – ЦНДІ ЗСУ).

Зі вступною промовою виступив начальник ЦНДІ ЗСУ генерал-майор Ігор Чепков. Провідний науковий співробітник ЦНДІ ЗСУ доктор технічних наук, полковник Віктор Дихановський окреслив наявні проблеми державної політики щодо досягнення зазначеної цілі та висвітлив основні положення проєкту Концепції.

Олександр Шершаков висловив пропозиції щодо удосконалення понятійного апарату, який використовується у проєкті Концепції, та завдань щодо необхідних заходів в оборонно-промисловому комплексі України. Володимир Шемаєв наголосив на необхідності пов’язати проєкт Концепції з результатами огляду оборонно-промислового комплексу та створенні Агентства з розвитку оборонних технологій.

В обговоренні взяли участь представники Національної академії наук України, структурних підрозділів Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України, наукових установ, громадських організацій.

 Фото: www.ukrinform.ua