Експерти НІСД взяли участь у форумі «Технологічний прорив: роль малих і середніх інноваційних високотехнологічних компаній в українській економіці»

Поділитися:

Експерти НІСД Вячеслав Бараннік та Євгеній Маляревський взяли участь у форумі «Технологічний прорив: роль малих і середніх інноваційних високотехнологічних компаній в українській економіці», що відбувся у місті Дніпрі 22 жовтня 2019 року.

Форум проводився вперше та був організований Центром інформаційної підтримки бізнесу м. Дніпро, заснованим при Дніпропетровській Торгово-промисловій Палаті за підтримки ЄБРР в рамках ініціативи #EU4Business Європейського Союзу.

Головна мета форуму – обмін інформацією та досвідом в питаннях створення стартапів, інтернет-компаній, малого та середнього бізнесу з урахуванням нових можливостей, інновацій та високих технологій в українській економіці.

В рамках чотирьох робочих секцій були розглянуті питання цифрової економіки, нових бізнесових ідей, інвестицій та нових технологій. Головними спікерами форуму стали заступник міністра цифрової трансформації України Олександр Борняков і засновниця проєктів Startup Ukraine, Kyiv Working та Selfmade woman Ганна Петрова. Представники малого і середнього бізнесу на прикладі успішно реалізованих в Україні конкретних проєктів розкрили важливість та актуальність технологічного розвитку економіки регіону і країни в цілому. Сталий економічний розвиток держави значною мірою буде залежати від успішності розвитку малого і середнього бізнесу.

Експерти НІСД взяли участь в обговоренні питань, що розглядались під час роботи форуму: 

  • консолідовані заходи підтримки наявними українськими інститутами розвитку інноваційних високотехнологічних суб'єктів МСБ; 
  • історії успіху інноваційних високотехнологічних суб'єктів МСБ;
  • закупівлі у суб'єктів МСБ інноваційної високотехнологічної продукції підприємствами-замовниками – представниками великого бізнесу; 
  • розробка й впровадження на базі Центру інформаційної підтримки бізнесу м. Дніпро доступного й ефективного інструменту - «єдиного вікна» з приймання інноваційних пропозицій МСБ;
  • вбудовування інноваційних високотехнологічних суб'єктів МСБ в ланцюжки глобальних постачань; 
  • розвиток інжинірингу;
  • розробка і реалізація програм дорощування суб'єктів МСБ з метою потенційної участі в закупівлях великих замовників.