Відбулася зустріч директора НІСД Олександра Литвиненка з колишнім Послом США у Казахстані та Вірменії, колишнім Уповноваженим США з питань Мінських домовленостей Джоном Ордвейєм та делегацією Женевського центру гуманітарного діалогу

Сьогодні, 25 вересня 2019 року, НІСД відвідав колишній Посол США у Казахстані та Вірменії, колишній Уповноважений США з питань Мінських домовленостей Джон Ордвей. Делегацію Женевського центру гуманітарного діалогу представляли: Пол Дзятковєц — проєктний менеджер Женевського Центру гуманітарного діалогу, Лоран Вінатьє — радник Женевського Центру гуманітарного діалогу по країнах Євразії, Йоша Німайєр — керівник проєктів Центру гуманітарного діалогу.

У зустрічі взяли участь: директор НІСД Олександр Литвиненко, заступниця директора Інституту Гелена Саврук, завідувачка відділу етнонаціональних відносин, реінтеграції та розвитку громадянського суспільства Юлія Тищенко та Валентина Піонтковська.

Експерти обмінялися думками щодо політичної ситуації в Україні, необхідності врегулювання конфлікту на Донбасі, а також підтримали мирний процес у Нормандському форматі та за участі ОБСЄ.